Yoast SEO Premium (for WordPress) - en to nl translation catalogue (202 entries)

en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old post URL to the new post URL.
nl: %1$s heeft een %2$sredirect%3$s aangemaakt van het oude bericht URL naar de nieuwe bericht URL.

en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old term URL to the new term URL.
nl: %1$s heeft een %2$sredirect%3$s aangemaakt van de oude URL naar de nieuwe URL.

en: %1$s description
nl: %1$s beschrijving

en: %1$s detected that you deleted a post (%5$s). You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
nl: %1$s heeft gedetecteerd dat je een bericht (%5$s) hebt verwijderd. Je kan: %2$s Weet je niet wat te doen? %3$sLees dit bericht%4$s.

en: %1$s detected that you deleted a term (%5$s). You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
nl: %1$s heeft gedetecteerd dat je een term (%5$s) hebt verwijderd. Je kan: %2$s Weet je niet wat te doen? %3$sLees dit bericht%4$s.

en: %1$s detected that you moved a post (%5$s) to the trash. You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post%4$s.
nl: %1$s heeft gedetecteerd dat je een bericht (%5$s) hebt verwijderd. Je kan: %2$s Weet je niet wat te doen? %3$sLees dit bericht%4$s.

en: %1$s detected that you restored a post (%4$s) from the trash, for which a redirect was created. %2$sClick here to remove the redirect%3$s
nl: %1$s heeft gedetecteerd dat je een bericht hebt hersteld (%4$s) uit de prullenbak, waarvoor een redirect was gemaakt. %2$sKlik hier om de redirect te verwijderen%3$s

en: %1$s image
nl: %1$s afbeelding

en: %1$s preview
nl: %1$s voorvertoning

en: %1$s title
nl: %1$s titel

en: %1$s will be redirected to %2$s. Maybe it's worth considering to create a direct redirect to %2$s.
nl: %1$s wordt geredirect naar %2$s. Het is verstandig te overwegen om direct naar %2$s te redirecten.

en: %1$sClick here%2$s to index your links, so we can identify orphaned %3$s. %4$s
nl: %1$sKlik hier%2$s om je links te indexeren, zodat we verweesde inhoud kunnen identificeren %3$s. %4$s

en: %1$sLearn more about orphaned content%2$s.
nl: %1$sLeer meer over verweesde inhoud%2$s.

en: %s can generate redirect files that can be included in your website web server configuration. If you choose this option the PHP redirects will be disabled. Only check this option if you know what you are doing!
nl: %s kan redirect bestanden genereren die opgenomen kunnen worden in de configuratie van je website's webserver. Als je kiest voor deze optie worden de PHP redirects uitgeschakeld. Gebruik deze optie alleen als je weet wat je doet!

en: %s internal linking
nl: %s intern linken

en: %s just created a redirect from the old URL to the new URL.
nl: %s heeft een redirect gemaakt van de oude URL naar de nieuwe URL.

en: 'Orphaned content' refers to %1$s that have no inbound links, consider adding links towards these %1$s. %2$s
nl: 'Verweesde inhoud' verwijst naar %1$s die geen inkomende links hebben, overweeg om links toe te voegen naar deze %1$s. %2$s

en: 301 Moved Permanently
nl: 301 Permanent verhuisd

en: 302 Found
nl: 302 Gevonden

en: 307 Temporary Redirect
nl: 307 Tijdelijke redirect

en: 410 Content Deleted
nl: 410 Inhoud verwijderd

en: 410 Redirect created from %1$s!
nl: 410 Redirect gemaakt van %1$s.

en: 451 Unavailable For Legal Reasons
nl: 451 Niet beschikbaar vanwege juridische redenen

en: Add Redirect
nl: Redirect toevoegen

en: Add custom fields to page analysis
nl: Aangepast veld aan pagina-analyse toevoegen

en: Add related keyphrase
nl: Voeg gerelateerde keyphrase toe

en: Adds a list of internal links to sibling pages which share the same parent.
nl: Voegt een lijst interne links toe naar pagina's met dezelfde hoofdpagina.

en: Adds a list of internal links to subpages of this page.
nl: Toont een lijst van subpagina's van deze pagina.

en: All redirect types
nl: Alle redirect-types

en: All redirects have been imported successfully. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the imported redirects.
nl: Alle redirects zijn succesvol geïmporteerd. Ga naar het %1$sredirects overzicht%2$s om de geïmporteerde redirects te zien.

en: An error occurred: unfortunately our Morphology feature is not working. Please make sure you {{activateLink}}activate your subscription in MyYoast{{/activateLink}} and then {{reloadButton}}reload this page{{/reloadButton}} to make it work properly.
nl: Er is een fout opgetreden: helaas werkt onze morfologische functie niet. Zorg ervoor dat je {{{activateLink}} je abonnement in MyYoast{{/activateLink}} activeert en vervolgens {{reloadButton}} deze pagina {{{/reloadButton}} opnieuw laadt om het goed te laten werken.

en: Analysis results
nl: Analyse resultaten

en: Analyze your content
nl: Analyseer je inhoud

en: As you're on Apache, you should add the following include to the website httpd config file:
nl: Aangezien jij op Apache zit, moet je het volgende toevoegen aan je website httpd config-bestand:

en: As you're on Nginx, you should add the following include to the Nginx config file:
nl: Omdat je website op Nginx draait, moet je het volgende toevoegen aan je Nginx config-bestand:

en: Ask your SEO Manager or Site Administrator to count links in all texts, so we can identify orphaned %1$s. %2$s
nl: Vraag je SEO Manager of Site Administrator om in alle teksten de links te tellen zodat we verweesde inhoud kunnen identificeren %1$s. %2$s

en: By
nl: Door

en: By default we write the redirects to your %s file, check this if you want the redirects written to a separate file. Only check this option if you know what you are doing!
nl: Standaard schrijven we de redirect weg naar je %s bestand. Dit aanvinken indien je wenst dat de redirects weggeschreven worden naar een afzonderlijk bestand. Deze optie niet aanvinken als je niet precies weet wat je aan het doen bent!

en: CSV import failed: No file selected.
nl: CSV import mislukt: Geen bestand geselecteerd.

en: CSV import failed: the provided file could not be parsed using a CSV parser.
nl: CSV-import mislukt: Het aangeleverde bestand kon niet worden verwerkt met behulp van de CSV-verwerker.

en: CSV import failed: the provided file is larger than %1$s.
nl: CSV import mislukt: het opgegeven bestand is groter dan %1$s.

en: CSV import failed: the provided file is not a CSV file.
nl: CSV import mislukt: het opgegeven bestand is geen CSV bestand.

en: Calculation completed.
nl: Berekening voltooid.

en: Calculation in progress...
nl: Bezig met berekenen...

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Choose a CSV file from your computer:
nl: Kies een CSV bestand op je computer:

en: Close
nl: Sluit

en: Create Redirect
nl: Redirect aanmaken

en: Create redirect
nl: Redirect aanmaken

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit %1$s preview
nl: Bewerk de %1$s voorvertoning

en: Edit redirect
nl: Redirect bewerken

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enter a related keyphrase to calculate the SEO score
nl: Vul een focus keyphrase in om de SEO score te berekenen

en: Enter redirects to import
nl: Voer de redirects in die geïmporteerd moeten worden

en: Error while saving this redirect
nl: Foutmelding tijdens opslaan van deze redirect

en: Error: a redirect for this URL already exists
nl: Fout: er bestaat al een redirect voor deze URL

en: Export SEO title
nl: Exporteer SEO titel

en: Export URL
nl: Exporteer URL

en: Export keyphrase scores
nl: Exporteer keyphrase scores

en: Export keyphrases
nl: Exporteer keyphrases

en: Export keyphrases to a CSV file
nl: Exporteer keyphrases naar een CSV-bestand

en: Export meta description
nl: Exporteer meta beschrijving

en: Export readability score
nl: Exporteer leesbaarheidsscore

en: Export redirects to a CSV file
nl: Export verwijst naar een CSV bestand

en: Export title
nl: Exporteer titel

en: Exporting data can take a long time when there are many posts, pages, public custom post types or terms.
nl: Het exporteren van data kan lang duren als er veel berichten, pagina's, publieke custom bericht types of termen zijn.

en: Filter by redirect type
nl: Filter op redirect type

en: Format
nl: Formaat

en: Generate a separate redirect file
nl: Een separaat redirect-bestand aanmaken

en: Generating suggestions for your content...
nl: Suggesties aan het genereren voor je tekst...

en: Help on choosing the perfect keyphrase
nl: Hulp bij het kiezen van de perfecte focus keyphrase

en: Help on keyphrase synonyms
nl: Hulp met keyphrase synoniemen

en: If you need a list of all public posts, terms and related keyphrases, you can generate a CSV file using the %s button below.
nl: Als je een lijst nodig hebt van alle publieke berichten, termen en gerelateerde keyphrases, dan kun je een CSV-bestand maken met de %s-knop hieronder.

en: If you need to have a list of all redirects, you can generate a CSV file using the button below.
nl: Als je een lijst wil hebben van alle redirects, kun je een CSV bestand maken met de onderstaande button.

en: Import .htaccess
nl: .htaccess importeren

en: Import CSV file
nl: Importeer CSV-bestand

en: Import from a CSV file
nl: Importeer vanuit een CSV-bestand

en: Import from other redirect plugins
nl: Uit andere redirectplugins importeren

en: Import from:
nl: Importeer uit:

en: Import redirects
nl: Redirects importeren

en: Import redirects from %s
nl: Voeg redirects toe vanuit %s-bestand.

en: Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirect. | Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirects.
nl[0]: Succesvol %1$s/%2$s redirect geïmporteerd. Ga naar het %3$sredirects overzicht%4$s om de geïmporteerde redirect te zien.
nl[1]: Succesvol %1$s/%2$s redirects geïmporteerd. Ga naar het %3$sredirects overzicht%4$s om de geïmporteerde redirects te zien.

en: Insights
nl: Inzichten

en: Internal linking
nl: Intern linken

en: Internal linking suggestions
nl: Interne link suggesties

en: Item %1$s of %2$s analyzed.
nl: Bericht %1$s van %2$s geanalyseerd.

en: Keyphrase
nl: Trefzin

en: Keyphrase synonyms
nl: Keyphrase synoniemen

en: Link suggestions
nl: Linksuggesties

en: Load suggestions
nl: Laad suggesties

en: Make it serve a 410 Content Deleted header
nl: Zorg dat er een 410 Content Deleted header verstuurd wordt

en: Mark as fixed:
nl: Markeren als opgelost:

en: Mark this issue as fixed in %1$s.
nl: Dit probleem als opgelost markeren in %1$s.

en: Modify your %1$s description by editing it right here
nl: Bewerk je %1$s beschrijving door hem hier aan te passen

en: New URL
nl: Nieuwe URL

en: New URL:
nl: Nieuwe URL:

en: New URL: {{link}}%s{{/link}}
nl: Nieuwe URL: {{link}}%s{{/link}}

en: New type can't be empty.
nl: Nieuwe type kan niet leeg zijn.

en: No redirects have been imported. Probably they already exist as a redirect. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the existing redirects.
nl: Er zijn geen redirects geïmporteerd. Waarschijnlijk bestaan ze al als redirect. Ga naar het  %1$sredirects overzicht%2$s om de bestaande redirects te bekijken.

en: Not all the required fields are filled.
nl: Niet alle vereiste velden zijn gevuld.

en: Old URL
nl: Oude URL

en: Old URL:
nl: Oude URL:

en: Old URL: {{link}}%s{{/link}}
nl: Oude URL: {{link}}%s{{/link}}

en: Origin
nl: Herkomst

en: Orphaned content
nl: Verweesde inhoud

en: Plain redirects
nl: Normale redirects

en: Please enter the new URL for %s
nl: Vul een nieuwe URL in voor %s

en: Please note that the first row in this file is a header. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
nl: Houd er rekening mee dat de eerste rij in dit bestand een header is. Deze rij moet worden genegeerd bij het verwerken of importeren van de gegevens van de export.

en: Please note:
nl: Let op:

en: Please provide a %1$s description by editing the snippet below.
nl: Voer een %1$s beschrijving in door onderstaande snippet te bewerken.

en: Please provide a %1$s title by editing the snippet below.
nl: Voer een %1$s titel in door onderstaande snippet te bewerken.

en: Please select an image by clicking here
nl: Selecteer een afbeelding door hier te klikken

en: Read more about how internal linking can improve your site structure.
nl: Lees verder over hoe interne links je websitestructuur kunnen verbeteren.

en: Read more about how the insights can help you improve your content.
nl: Lees verder over hoe statistieken je website content kunnen verbeteren.

en: Redirect added.
nl: Redirect toegevoegd.

en: Redirect created
nl: Redirect aangemaakt

en: Redirect created from %1$s to %2$s!
nl: Redirect van %1$s naar %2$s aangemaakt!

en: Redirect deleted.
nl: Redirect verwijderd.

en: Redirect import failed: no redirects found.
nl: Importeren van redirects mislukt: geen redirects gevonden.

en: Redirect import failed: the Redirection plugin is not installed or activated.
nl: Importeren van redirects mislukt: de Redirection plugin is niet geïnstalleerd of niet geactiveerd.

en: Redirect import failed: the selected redirect plugin is not installed or activated.
nl: Redirect import mislukt: de geselecteerde redirect plugin is niet geïnstalleerd of geactiveerd.

en: Redirect import failed: we can't recognize this type of import.
nl: Redirect import mislukt: we kunnen dit type import niet herkennen.

en: Redirect it to another URL
nl: Deze URL verwijzen naar een andere URL

en: Redirect method
nl: Redirectmethode

en: Redirect not deleted.
nl: Redirect niet verwijderd.

en: Redirect this broken URL and fix the error
nl: Deze niet-werkende URL redirecten en de fout oplossen

en: Redirect updated.
nl: Redirect vernieuwd.

en: Redirects per page
nl: Redirects per pagina

en: Redirects settings
nl: Redirectinstellingen

en: Refresh suggestions
nl: Ververs suggesties

en: Regular Expression
nl: Reguliere expressie

en: Regular Expression (regex) Redirects are extremely powerful redirects. You should only use them if you know what you are doing. %1$sRead more about regex redirects on our knowledge base%2$s.
nl: Regular Expressions (regex) Redirects zijn extreem krachtige redirects. Je zou deze optie alleen moeten gebruiken als je weet wat je doet. %1$sLees meer over regex redirects in onze kennisbank%2$s.

en: Regular Expression redirects
nl: Reguliere Expressie redirects

en: Related keyphrase
nl: Gerelateerde trefzin

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save anyway
nl: Toch opslaan

en: Search
nl: Zoeken

en: Select this redirect
nl: Deze redirect selecteren

en: Settings
nl: Instellingen

en: Something went wrong when deleting this redirect.
nl: Er ging iets fout bij het verwijderen van deze redirect.

en: Stale cornerstone content
nl: Verouderde cornerstone inhoud

en: Stale cornerstone content refers to cornerstone content that hasn’t been updated in the last 6 months. Make sure to keep these %1$s up-to-date. %2$sLearn more about cornerstone content%3$s.
nl: Verouderde cornerstone inhoud verwijst naar cornerstone inhoud die de laatste 6 maanden niet is voorzien van een update. Zorg ervoor dat je deze %1$s up-to-date houdt. %2$sLeer meer over cornerstone inhoud%3$s.

en: Synonyms
nl: Synoniemen

en: Target
nl: Doel

en: The Insights section in our metabox shows you useful data about your content, like what words you use most often.
nl: Het statistieken gedeelte in de metabox geeft nuttige informatie over je content, zoals welke woorden je vaak gebruikt.

en: The Regular Expression field can't be empty.
nl: Het Reguliere expressies veld mag niet leeg zijn.

en: The URL you are redirecting to seems to return a %1$s status. You might want to check if the target can be reached manually before saving.
nl: De URL waar je naar redirect lijkt status %1$s terug te geven. Controleer handmatig of de URL bereikt kan worden voor je hem opslaat.

en: The URL you entered could not be resolved.
nl: De URL die je hebt ingevoerd kon niet worden opgehaald.

en: The URL you entered returned a HTTP code different than 200(OK). The received HTTP code is %1$s.
nl: De URL die je hebt ingevoerd geeft een status code terug die anders is dan 200(OK). De ontvangen HTTP status code is %1$s.

en: The first row in this file is the header row. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
nl: De eerste rij in dit bestand is de zogenaamde "header row". Deze rij moet worden genegeerd bij het parsen of importeren van de data uit de export.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
nl: De eerste echte alles-in-één SEO oplossing voor WordPress, inclusief pagina inhoudsanalyse, XML sitemaps en veel meer.

en: The given image url cannot be loaded
nl: De opgegeven afbeelding kan niet worden geladen

en: The image you selected is too small for %1$s
nl: De afbeelding die je hebt geselecteerd is te klein voor %1$s

en: The link suggestions metabox contains a list of posts on your blog with similar content that might be interesting to link to.
nl: De afdeling link suggesties bevat een lijst met berichten op je blog met gelijkaardige inhoud waarvan het interessant kan zijn om naar toe te linken.

en: The new URL field can't be empty.
nl: Het nieuwe URL-veld kan niet leeg zijn.

en: The old URL already exists as a redirect.
nl: De oude URL bestaat al als redirect.

en: The old URL field can't be empty.
nl: Het oude URL-veld kan niet leeg zijn.

en: The old URL for your redirect is not relative. Only the new URL is allowed to be absolute. Make sure to provide a relative old URL.
nl: De oude URL van je redirect is niet relatief. Alleen de nieuwe URL mag absoluut zijn. Zorg er voor dat je een relatieve oude URL opgeeft.

en: The redirect type is the HTTP response code sent to the browser telling the browser what type of redirect is served. %1$sLearn more about redirect types%2$s.
nl: Het redirect type is de HTTP response code welke verzonden wordt naar de browser om te vertellen welke redirect wordt gebruikt. %1$sLees meer over redirect types%2$s.

en: The redirect was added successfully.
nl: De redirect is succesvol toegevoegd.

en: The redirect was deleted successfully.
nl: De redirect is succesvol verwijderd.

en: The redirect was updated successfully.
nl: De redirect is succesvol vernieuwd.

en: The redirect you are trying to save will create a redirect loop. This means there probably already exists a redirect that points to the origin of the redirect you are trying to save
nl: De redirect die je op probeert te slaan veroorzaakt een redirect loop. Dit betekent dat er waarschijnlijk al een redirect is die verwijst naar de bron van de redirect die je toe probeert te voegen.

en: This is an example title - edit by clicking here
nl: Dit is een voorbeeldtitel. Pas deze aan door hier te klikken.

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Unknown error. Failed to create redirect.
nl: Onbekende fout. Niet gelukt redirect te creëren.

en: Unknown error. Failed to update redirect.
nl: Onbekende fout. Niet gelukt om de redirect bij te werken.

en: Update Redirect
nl: Redirect bijwerken

en: Was your keyphrase not recognized? Let us know!
nl: Wordt je focus keyphrase niet herkend? Laat het ons weten!

en: We are unable to detect an image in your post that is large enough to be displayed on Facebook. We advise you to select a %1$s image that fits the recommended image size.
nl: We kunnen geen afbeelding vinden in je post die groot genoeg is om weer te geven op Facebook. We adviseren je om een %1$s-afbeelding te selecteren die voldoet aan de voorkeursgrootte van afbeeldingen.

en: We could not find any relevant articles on your website that you could link to from your post.
nl: We konden geen relevante artikelen op je website vinden waarnaar je kunt linken vanuit je bericht.

en: We're unable to create the directory %s
nl: We kunnen de map %s niet aanmaken

en: We're unable to save the redirect file to %s
nl: Het redirect-bestand kan niet worden opgeslagen in %s

en: We're unable to save the redirects to your %s file. Please make the file writable.
nl: Het was niet mogelijk om de redirects op te slaan in je %s bestand. Zorg ervoor dat het bestand schrijfbaar is.

en: We're unable to write data to the file %s
nl: Er kan geen data naar het bestand %s worden geschreven.

en: We've detected %1$s%2$d 'orphaned' %3$s%4$s (no inbound links). Consider adding links towards this %3$s. | We've detected %1$s%2$d 'orphaned' %3$s%4$s (no inbound links). Consider adding links towards these %3$s.
nl[0]: We hebben %1$s%2$d 'verweesde' %3$s%4$s gedetecteerd (geen inkomende links). Overweeg om links toe te voegen naar dit %3$s.
nl[1]: We hebben %1$s%2$d 'verweesde' %3$s%4$s gedetecteerd (geen inkomende links). Overweeg om links toe te voegen naar deze %3$s.

en: Web server
nl: Webserver

en: Write redirects to the %1$s file. Make sure the %1$s file is writable.
nl: Schrijf redirects naar het %1$s-bestand. Zorg ervoor dat het %1$s-bestand schrijfbaar is.

en: You are already editing a redirect, please finish this one first
nl: Je bent al een redirect aan het bewerken, sla deze eerst op

en: You are attempting to redirect to the same URL as the origin. Please choose a different URL to redirect to.
nl: Je probeert dezelfde URL te redirecten als het origineel.
    					Kies een andere URL om naar te redirecten.

en: You can add or remove columns to be included in the export using the checkboxes below.
nl: Je kunt kolommen toevoegen of verwijderen in de export door het gebruik van de keuzevakjes hieronder.

en: You can copy the contents of any %1$s file in here, and it will import the redirects into %2$s.
nl: Je kan de inhoud van elk %1$s-bestand hier in kopiëren, daarna worden de redirects geïmporteerd in %2$s.

en: You can't redirect a URL to itself.
nl: Je kan een URL niet naar zichzelf laten redirecten.

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the redirect.
nl: Je hoeft voor de URL %1$s geen redirect te maken omdat er al een redirect voor bestaat. Als deze goed is kun je dit probleem markeren als opgelost. Als dit niet goed is, ga dan naar de redirects pagina en wijzig de doel-URL.

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. The existing redirect points to %2$s. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the target URL.
nl: Je hoeft voor de URL %1$s geen redirect te maken omdat er al een redirect voor bestaat. De bestaande redirect wijst naar %2$s. Als deze goed is kun je dit probleem markeren als opgelost. Als dit niet goed is, ga dan naar de redirects pagina en wijzig de doel-URL.

en: You have unsaved redirects, are you sure you want to leave?
nl: Er zijn niet opgeslagen redirects, weet je zeker dat je dit scherm wilt verlaten?

en: You're redirecting to a target that returns a 301 HTTP code (permanently moved). Make sure the target you specify is directly reachable.
nl: Je redirect naar een doel dat een 301 HTTP status code (definitief verwijderd) terug geeft. Zorg ervoor dat het doel dat je kiest bereikbaar is.

en: Your redirect is missing the subdirectory where WordPress is installed in. This will result in a redirect that won't work. Make sure the redirect starts with %1$s
nl: Je verwijzing mist de subdirectory waar WordPress is geïnstalleerd. Dit zal resulteren in een verwijzing die niet werkt. Zorg ervoor dat de verwijzing start met %1$s

en: childpages
nl: onderpagina's

en: children
nl: onderpagina's

en: internal linking
nl: intern linken

en: meta description
nl: meta beschrijving

en: readability score
nl: Leesbaarheidsscore

en: seo title
nl: seo titel

en: sibling pages
nl: pagina's met dezelfde hoofdpagina

en: siblings
nl: pagina's met dezelfde hoofdpagina

en: site structure
nl: site structuur

en: subpages
nl: subpagina's

en: title
nl: titel
